گزارش طرح کوله مهر

kole-mehr

کانون یاریگران دانشگاه صنعتی شریف درسال‌های گذشته طرح کوله مهر را اجرا کرده است؛ این طرح امسال نیز با هدف تجهیز دانش‌آموزان استان سیستان و بلوچستان با موفقیت اجرا شد. این دانش‌آموزان تحت پوشش مرکز کوشا هستند که شناسایی آنها به طور دقیق و مشخص صورت گرفته است.

کانون یاریگران با مرکز کوشا که در تهران واقع است همکاری داشته و کلاس‌ها و دوره‌های متعددی در این مرکز برگزار می‌کند؛ پیگیری‌های رساندن کوله مهر نیز با کمک این مرکز و گزارش‌های رسیدن کوله‌ها در استان سیستان و بلوچستان توسط مسئولین کوشا صورت گرفته است.

در این طرح 46 کوله، هر یک شامل دو دفتر ۶۰ برگ، یک دفتر ۱۰۰ برگ و دفتر نقاشی، جامدادی و ۶ مداد مشکی و سه مداد قرمز، دوعدد پاک‌کن، یک تراش، خط‌کش، خودرکارهای آبی، قرمز و مشکی و یک بسته مداد رنگی بود.
علاوه بر این کوله‌ها مقداری لوازم تحریر اعم از خودکار، مداد، پاک‌کن، و دفتر به سیستان و بلوچستان ارسال شد.

جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی در شهریور ماه سال ۹۸ انجام شد و کوله‌ها در هفته اول مهر به سیستان و بلوچستان ارسال شدند. کمک‌های مالی جمع‌آوری شده ۲,۹۲۰,۰۰۰‌ تومان بود و کمک‌های غیرنقدی شامل ۵۰ جامدادی، ۱۸ کوله و لوازم‌التحریر بود. در ادامه عکس‌هایی در تمام مراحل خرید، آماده‌سازی و تحویل کوله‌ها آورده شده‌است؛ باشد که به کمک شما دوستان عزیز بتوانیم در سال‌های آینده نیز مانند امسال این طرح را به خوبی به‌انجام رسانیم.

🔻لوازم‌التحریر و کوله‌های خریدار‌ی شده و اهدایی🔻

🔻بسته‌بندی لوازم‌التحریر و آماده‌سازی کوله‌ها🔻

🔻کوله‌های آماده ارسال🔻

🔻رسیدن کوله‌ها به دست کودکان🔻

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *