انتخابات شورای مرکزی

کانون یاریگران دانشگاه صنعتی شریف به عنوان یک کانون دانشجویی همواره بر لزوم توجه به فعالیت‌های دانشجویی تاکید کرده و تلاش می‌کند تا با فراهم ساختن بسترهای مناسب، نقش خود در رشد دانشجویان را ایفا کند.

شورای مرکزی به عنوان هسته‌ی اصلی کانون یاریگران یکی از بسترهای فعالیت دانشجویی در کانون یاریگران است؛ بستری که در آن، دانشجو علاوه بر رشد فردی، به رشد کانون یاریگران و حرکت به سوی اهداف آن کمک می‌کند.

ثبت ‌نام نامزدها

مهلت کاندیداتوری در انتخابات این دوره از شورای مرکزی، ۱۶ تا ۱۹ مردادماه است؛ از تمامی علاقه‌مندان دعوت می‌شود تا ضمن آشنایی با کانون یاریگران و فعالیت‌های آن، برای آشنایی بیشتر و اعلام کاندیداتوری در انتخابات، از طریق پیام به حساب کاربری تلگرام کانون یاریگران (به شناسه kanoonyarigaran@) و یا ایمیل کانون یاریگران (به نشانی info@yarigaran.sharif.ir) اقدام نمایند.

مجمع عمومی

جلسه‌ی مجمع عمومی با محوریت دو موضوع زیر و در تاریخ چهارشنبه ۲۹ مردادماه برگزار خواهد شد:

  • معارفه و آشنایی با نامزدهای دوره‌ی آتی شورای مرکزی
  • بررسی عملکرد شورای مرکزی در دوره‌ی فعلی

شورای مرکزی از تمامی اعضای کانون یاریگران برای شرکت در مجمع عمومی دعوت می‌کند. جلسه ساعت ۱۷ و در سامانه‌ کلاس‌های مجازی دانشگاه آغاز می‌شود؛ برای شرکت در جلسه لطفا در زمان ذکر شده به این لینک مراجعه کرده و با استفاده از گزینه‌ی مهمان وارد اتاق مجازی شوید.

رای‌گیری

رای‌گیری در انتخابات این دوره، به صورت مجازی و از تاریخ چهارشنبه ۲۹ مردادماه تا جمعه 31 مردادماه به وسیله‌ی سامانه‌ درس‌افزار شریف انجام می‌شود؛ برای شرکت در انتخابات و ثبت رای، از ۱۶ تا ۱۹ مردادماه فرصت دارید تا فرم شرکت در انتخابات شورای مرکزی را تکمیل کنید، سپس می‌توانید در تاریخ ذکر شده، به حساب کاربری خود در سامانه درس‌افزار شریف وارد شده و در رای‌گیری شرکت نمایید.

نتایج انتخابات

نتایج انتخابات، پس از پایان زمان رای‌گیری و از طریق همین صفحه منتشر خواهد شد.